Close

Уряд затвердив Типові положення про молодіжний центр.

Уряд затвердив Типові положення про молодіжний центр та про експертну раду при молодіжному центрі, що сприятиме розвитку молодіжної інфраструктури в Україні.


Рішенням рекомендовано органам місцевого самоврядування утворити з урахуванням соціальних потреб молодіжні центри та забезпечити організацію їх діяльності. Також документом визначено завдання Мінмолодьспорту в шестимісячний строк розробити та затвердити примірні штатні нормативи та розробити та подати на розгляд Кабінету Міністрів умови оплати праці працівників молодіжного центру.

Нагадаємо, що розроблення Типового положення про молодіжний центр, створення доступної молодіжної інфраструктури для навчання, самореалізації та змістовного дозвілля молоді передбачено Планом пріоритетних дій Уряду на 2017 рік.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 20 грудня 2017 р. № 1014
Київ
Про затвердження типових положень про молодіжний центр та про експертну раду при молодіжному центрі

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити такі, що додаються:

Типове положення про молодіжний центр;

Типове положення про експертну раду при молодіжному центрі.

2. Рекомендувати:

органам місцевого самоврядування утворити з урахуванням соціальних потреб молодіжні центри та забезпечити організацію їх діяльності;

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування включити проекти та заходи, що реалізуються та здійснюються молодіжними центрами, до місцевих програм реалізації державної молодіжної політики.

3. Міністерству молоді та спорту в шестимісячний строк:

розробити та затвердити в установленому порядку за погодженням з Міністерством фінансів примірні штатні нормативи;

розробити в установленому порядку за погодженням з Міністерством соціальної політики і Міністерством фінансів та подати на розгляд Кабінету Міністрів України умови оплати праці працівників молодіжного центру.

Прем’єр-міністр України                                                                                      В. ГРОЙСМАН

Related Posts

One thought on “Уряд затвердив Типові положення про молодіжний центр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.