Проект навчального тренінгу  “Менеджмент молодіжного центру”

Мета тренінгу: надати знання та навички для працівників молодіжних центрів України щодо сталої, системної, планованої роботи центру, задля розвитку молодіжної політики, молодіжної роботи.

Завдання:

  • Ознайомити із поняттям та змістом роботи “молодіжних центрів” на прикладі досвіду інших країн та сучасної реформи молодіжної сфери України;
  • Надати навички для працівників центрів щодо планування, прогнозування та вимірювання результатів позитивного впливу центру на молодь;
  • Надати знання щодо ефективної роботи команди молодіжних працівників, зовнішніх та внутрішніх комунікацій у колективі, брендингу та позиціонування центру.

Методика: Молодіжний центр в умовах України – зазвичай мала команда від 2 до 20 осіб. Для таких центрів програмного змісту чи щоденного простору для молоді підходящим є формат роботи проектного циклу із 4х етапів. Центр маєм мати планування оперативне на 1 рік на довгострокове на 5 років. Щороку (або у певний період) він буде проходити 4 етапи циклу: 1 – оцінка стану молоді, виокремлення потреб та гострих соціальних проблем. 2 – планування роботи на основі виставлених проблем та напрацювання індикаторів. Створення програм відповідно для досягнення індикаторів. 3 – планова робота над програмами та клубами. 4 – оцінка проробленого та звітність. Цикл після 4 го етапу знову переходить на перший, проте уже із врахуванням попереднього досвіду. Відповідно, кожен етап циклу у запропонованому семінарі є днем навчання, яке буде проходити у вигляді презентацій із завданнями проробленнями конкретних кейсів учасників. Щоденно будуть залучені експерти молодіжної роботи, та будуть надаватися теми для вироблення нових компетенцій у учасників.